درباره کلینیک:

از زمان تاسیس کلینیک ارتوپدی فنی توان طب قریب به 8 سال می گذرد و تا به امروز با بهره مندی از جدید ترین دستاوردهای علم پزشکی و ارتوپدی فنی و همچنین با بکار گیری تمام ظرفیت های خود خدمات ویژه ای را در بخش های مختلف ارتوپدی فنی و توانبخشی ارائه نموده است.

کلینیک ارتوپدی فنی توان طب در سال 1384 با مسئولیت فنی همایون ستوده ارتوزیست و پروتزیست تاسیس شد و تاکنون خدمات ارزنده ای را با همکاری کارشناسان و تکنسین های مجرب به بیماران محترم و جامعه معلولان و جانبازان گرانقدر در استان خوزستان و استان های همجوار و بعضا بیمارانی از کشورهای همسایه عرضه داشته است.

در این مرکز کلیه خدمات ارتوپدی فنی از قبیل طراحی و ساخت انواع ارتوزهای ستون فقرات و اندام و همینطور پروتزهای اندام فوقانی و اندام تحتانی و کفش و کفی طبی ارائه می شود و شامل کارگاه های مجزا برای ساخت هرکدام از موارد ذکر شده می باشد.

همچنین این مرکز اولین مرکز در استان خوزستان است که مجهز به دستگاه آلمانی ارزیابی بیومکانیکی و اسکنر کف پا بوده و برای طراحی و ساخت کفی های طبی از آن استفاده نموده و همچنین در این مرکز با استفاده از تکنیک کانادا و وقالبگیری از کف پای بیمار کفی های طبی با نام بولوت ساخته می شود که علاوه بر راحتی از دوام و ظرافت بالایی برخوردار می باشند. و با توکل به ایزد منان قصد دارد از این پس گامهای بلند تری در این زمینه بردارد.

مدیر و موسس کلینیک ارتوپدی فنی توان طب

همایون ستوده

ارتوزیست و پروتزیست

شماره نظام پزشکی:ا-پ- 308

عضو انجمن ملی ارتوز و پروتز ایران

عضو انجمن جهانی ارتوز و پروتزI.S.P.O

H.sotoodeh

Orthosist&Prosthesist.BSc

آدرس کلینیک

مراجعین عزیز صبح ها از ساعت 8:30 الی 13 و بعد از ظهرها از ساعت 17 الی 22 می توانند به کلینیک مراجعه نمایند.

 آدرس کلینیک :  اهواز- کیانپارس- خ پهلوان غربی جنب مرکز لیزر پلاک 104

 

 

تماس با ما

شماره تماس:    

تلفکس : 3227543 061 - 33338600 061

همراه:09397724493

ایمیل: info@tavantebclinic.com