ساخت کفی با استفاده از اسکنر المانی سه بعدی و داینامیک ازجنس فوم و پلی پروپیلن بر اساس مناطق تحت فشار طراحی میشوداین کفی نیز از روی قالب های استاندارد ساخته می شود . کفی فومی دارای بستر نرمی می باشد و خاصیت انعطاف پذیری آن باعث بهبود عملکرد قوسی کف پا می شود

کفی طبی فومی

ساخت کفی با استفاده از سه نوع فوم و بر اساس مناطق تحت فشار طراحی میشوداین کفی نیز از روی قالب های استاندارد ساخته می شود . کفی فومی دارای بستر نرمی می باشد و خاصیت انعطاف پذیری آن باعث بهبود عملکرد قوسی کف پا می شود.

کفی طبی چرمی

سنتی ترین نوع کفی که در کلینیک های فنی ساخته می شود. کفی چرمی دوام بالایی دارد و شکل خود را با گذشت زمان حفظ می کند. این کفی ها ازروی سایز پای بیمار بر روی قالب های کفش استاندارد ساخته می شود.

کفی طبی بولوت BULUT Foot Orthotic

این کفی مدرن ترین شیوه ی ساخت کفی را در دنیا دارد. برای ساخت آن ابتدا اسکن کامپیوتری از پا گرفته می شود تا نقاط فشار و وارد شدن نیرو تعیین گردد سپس با قالبگیری از پا و اصلاح قالب اقدام به ساخت کفی مخصوص پای بیمار می کنیم.

مدت کار کردن این نوع کفی ها 4 تا 5 سال می باشد. باتوجه به نقاط دقیق اعمال نیرو داخل آن سرعت بهبود اصلاح قوس بالا می رود. ظرافت این نوع کفی به قدری است که در بیشتر کفش ها حتی کفش های مجلسی جا سازی می شود.

آرچ ساپورت داخل کفش و صندل

کفی های ساپورتی فومی که به صندل یا کفش های بدون جا الحاق می شوند تا بیمار از آن در داخل منزل استفاده کند و مدت زمان تحت درمان بیمار بالا باشد. این نوع کفی برای مناطق گرم بسیار مناسب و پرکاربرد است.

آدرس کلینیک

مراجعین عزیز صبح ها از ساعت 8:30 الی 13 و بعد از ظهرها از ساعت 17 الی 22 می توانند به کلینیک مراجعه نمایند.

 آدرس کلینیک :  اهواز- خیابان نادری- خیابان علم الهدی(سعدی جنوبی)- مجتمع پزشکی صدف- طبقه اول

 

 

تماس با ما

شماره تماس:    

تلفکس : 32239600 061

همراه:09397724493

ایمیل: info@tavantebclinic.com